#zostanwdomu

Porady

Psychologa

new

Inaugurujemy Pola Nadziei na Pomorzu!

Kochani udostępniajcie dalej! Niech cały świat zobaczy, że Pola Nadziei 2021 wystartowały!

Pomoc psychologa

W związku z sytuacją epidemiczną, która wyzwala w nas wiele emocji związanych z poczuciem zagrożenia, niepewnością, a tym samym generuje lęk i stres, uruchamiamy psychologiczny dyżur telefoniczny, dla wszystkich, którzy potrzebują takiej formy wsparcia.
Nasza psycholog czeka na Wasze telefony pod numerem
694 652 159, w każdy czwartek i piątek w godzinach 10 - 15
Do usłyszenia

Maseczka ochronna

Maseczki ochronne na twarz są teraz towarem na wagę złota.

do pobrania

Wsparcie psychologiczne

Dla wielu z nas obecna sytuacja epidemiczna jest dużym ciężarem psychicznym. Nasza codzienność uległa gwałtownej zmianie, pojawił się szereg problemów, z którymi dotychczas nie mieliśmy styczności. W celu wsparcia psychicznego mieszkanek i mieszkańców Gdańska zaoferowaliśmy szereg usług pomocowych, finansowanych ze środków Gminy Miasta Gdańska w ramach Gdańskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2016–2023.

Zostań Bohaterem

Współczesny świat pełen jest ludzi skupionych wyłącznie na sobie. Cena egoizmu jest wysoka, bo to przecież poprzez wzajemną życzliwość i wspomaganie się można osiągnąć znacznie więcej i to w zdecydowanie lepszej atmosferze.

Nasi Podopieczni

Też możesz

Bezpieczni w czasie epidemii

Jest to nowy projekt, przygotowany przez Biuro Profilaktyki Zdrowotnej NFZ w odpowiedzi na obecne potrzeby pacjentów, który podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19.

Zagrożenie epidemiczne

#zostanwdomu

Zostań Darczyńcą

Turniej

Kinguin Esports Lounge staje się areną wyjątkowego spotkania. Już 19-20 września rozpoczynamy turniej charytatywny w FIFA 2020.

Przy wsparciu wyjątkowych artystów będziemy zbierali środki, aby wesprzeć Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci.

19 września odbywa się otwarty turniej rozgrywany na PS4, gdzie każdy może uczestniczyć w celu wygrania jednego z 12 wolnych slotów do turnieju finałowego. Zapisy do turnieju::

Zbiórka funduszy

na ssaki medyczne

Zwracamy się do ludzi o wielkim sercu o pomoc w zgromadzeniu funduszy na zakup ssaków medycznych.

Premiera bardzo wyjątkowej książki

zamów książkę

WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej nowej stronie PHD, której wygląd oferuje elastyczny układ i prostszą, bardziej funkcjonalną nawigację.

Nowa strona została przeprojektowana tak, aby odpowiednio dopasowywać się do wielkości monitora i rodzaju urządzenia, na którym jest przeglądana. W ten sposób wszelkie informacje wyświetlają się w zoptymalizowany sposób.

Szeroka i funkcjonalna strona główna umożliwia szybki dostęp do jej treści: każda sekcja serwisu pozwala na podgląd najważniejszych informacji.

Życzymy udanego korzystania z serwisu!

new

Premier Mateusz Morawiecki informuje o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce.

Frytka

sezon otwarty

Porażka 0:2 z Legią Warszawa rozczarowała kibiców Lechii Gdańsk, ale nie naszą Frytkę która  jak zawsze uśmiechnięta.

Ilona ,,Frytka"

partnerzy